Légiósok: Nagy Ádám gólpassza Puscasnak, simán nyerték az olasz feljutási rangadót - videó

A Pisa - a soraiban végig Nagy Ádámmal - simán, 3-0-ra győzött az olasz másodosztályban, a Cremonese elleni feljutási rangadón vasárnap, így jelenleg vezeti a tabellát a magyar középpályás klubja. 
Dudás Gábor 2022. március 13., vasárnap 18:05
A Pisa - a soraiban végig Nagy Ádámmal - simán, 3-0-ra győzött az olasz másodosztályban, a Cremonese elleni feljutási rangadón vasárnap, így jelenleg vezeti a tabellát a magyar középpályás klubja. 
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 13., vasárnap 18:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nagy Ádám végig a pályán volt a vasárnapi meccsen, ahol Torregrossa duplája alapozta meg a hazaiak sikerét, majd a 89. percben a megint nagy mezőnymunkát végző magyar középpályás szolgálta ki remekül a csereként beállt román válogatott támadót, George Puscast, aki közelről állította be a 3-0-s végeredményt.

A Pisa ezzel vezeti a tabellát, egy ponttal megelőzve a Leccét és kettővel vasárnapi legyőzöttjét, a Cremonését.

Átigazolások
Újabb kérő
Cebrail Makreckis
Török sajtóértesülések szerint Cebrail Makreckis a Samsunsporhoz kerülhet, ahol Petry Zsolt kapusedzővel is együtt dolgozhat..
Belső védőt igazoltak
Heitor
Az Újpest hivatalos oldalán jelentette be Heitor szerződtetését: a brazil védő egy évre kölcsönben érkezett, a klub pedig a szezon végén opcióval élhet a végleges megvásárlására.
1 évvel hosszabbított
Kovács Marcell
A Kisvárda egy évvel meghosszabbította Kovács Marcell szerződését, így a 23 éves kapus a következő szezonban is a klubot erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz