Fotó: twitter.com/TheAFCCL

Koszta becsavarta, mint Beckham: először kezdett, rögtön BL-góllal nyitott ázsiai csapatában - videó

Szabadrúgásból talált be a kínai Guangzhou kapujába az Ulsan Hyundai magyar csatára. 
Budai László 2022. április 21., csütörtök 13:32
Fotó: twitter.com/TheAFCCL
Szabadrúgásból talált be a kínai Guangzhou kapujába az Ulsan Hyundai magyar csatára. 
Szerző: Budai László 2022. április 21., csütörtök 13:32

Koszta Márk néhány napja csereként debütált új csapatában, a dél-koreai Ulsan Hyundai együttesében, amely ezekben a napokban az Ázsiai Bajnokok Ligája csoportkörében játssza találkozóit.

Az Ulsan magyar idő szerint csütörtök délelőtt is pályán volt, ezen a mérkőzésen kezdett először Koszta, aki a 28. percben szabadrúgásból vezetéshez is juttatta együttesét a kínai Guangzhou elleni összecsapáson. Az Ulsan a második félidőben további két gólt lőtt, így magabiztos, 3-0-s győzelmet aratott - a ZTE-től szerződtetett támadó a 67. percig volt a pályán.

Az Ulsan három mérkőzés után egy-egy győzelemmel, döntetlennel és vereséggel a harmadik helyen áll, ugyanannyi pontja van, mint a második Kawasakinak, amely azonban egy találkozóval kevesebbet játszott eddig.

A négycsapatos csoportból az első jut tovább.

Koszta csavarását egyenesen David Beckhaméhez hasonlította az Ázsiai BL hivatalos Twitter-oldala.

Átigazolások
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Légiósok
Magyarországra igazolna
Nemrég magyar állampolgár lett, és szívesen igazolna hazánkba a francia ötödosztályú Nimes B-ben védő Axel Kedvesi, aki kiskora óta Franciaországban él. (RiaFoci)
NB III
Milovanovic az edző
Az elmúlt években Lipcsei Péter segítőjeként a Soroksárnál dolgozott Dejan Milovanovic mentheti meg az NB III-as Pénzügyőrt a kieséstől.
Tovább az összes átigazoláshoz