Légiósok: Kleinheisler góllal ünnepelte válogatottbeli visszatérését

Kleinheisler László megszerezte idénybeli második gólját a horvát élvonalbeli NK Osijek csapatában. 
Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 20:10
Kleinheisler László megszerezte idénybeli második gólját a horvát élvonalbeli NK Osijek csapatában. 
Szerző: Dudás Gábor 2021. március 14., vasárnap 20:10

Az eszékiek 4-0-ra győztek a Sibenik otthonában lejátszott bajnokin és Kleinheisler László kezdte meg a gólgyártást. A magyar válogatottba visszatért középpályás a 13. percben tört be a 16-oson belülre, majd szépen kilőtte a bal sarkot.

Kleinheisler végül 81 percet töltött a pályán, Gyurcsó Ádámot viszont nem cserélték be a vendégek.

A találkozón egyébként a szünet 15 perc helyett nagyjából egy óráig tartott áramszünet miatt. Az NK Osijek a tabella második helyén áll, hátránya két pont a Dinamo Zagrebbel szemben, a fővárosiak azonban egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak.

Átigazolások
Ferencváros
Északról jöhet védő
A svéd Expressen értesülései szerint a Ferencváros is szeretné megszerezni a Mjällby védőjét, Abdullah Iqbalt, és ajánlattételre készül a közeljövőben.
Újpest
Megszólalt Ganea
Az Újpest által elküldött George Ganea szerint a döntés mögött nem csupán szakmai szempontok álltak.
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.
Tovább az összes átigazoláshoz