Holman Dávid két góljával a Slovan Bratislava 2-0-ra legyőzte az FK AS Trencín csapatát a szlovák labdarúgó-bajnokság 16. fordulójának szombati játéknapján.
A pozsonyi klub honlapjának beszámolója szerint a magyar válogatott középpályás kezdő volt a találkozón, amelynek 21. percében büntetőből volt eredményes, majd a 91. percben akcióból talált be.
Holman a mostani idényben a hatodik és a hetedik gólját szerezte a szlovák élvonalban.
A címvédő Slovan 38 ponttal áll a tabella élén, ám a 35 ponttal második Dunaszerdahely egy mérkőzéssel kevesebbet játszott. (MTI)
Átigazolások
Honvéd
Válogatott kapus érkezhet
A vb-t sérülés miatt kihagyó 30 éves bosnyák válogatott kapus, Osman Hadzikic a horvát Slaven Belupótól igazolhat a Kispest-Honvédhoz. (Nemzeti Sport)
ETO
Befutott az afrikai csatár
Modou Lamin Marong az előző szezonban 27 bajnokin 10 gólt lőtt és 6 gólpasszt adott a szlovák másodosztályban. Most az MLSZ adatbankja szerint Győrbe szerződött.
Légiósok
Szoboszai szerződése és a Real
Egy angol portál szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződése még korántsem jelenti azt, hogy a magyar válogatott csapatkapitánya hosszú távon is az Anfielden marad.