Holender Filip, a svájci élvonalban szereplő Lugano magyar válogatott támadója előbb gólpasszt adott, majd maga is gólt szerzett a Luzern elleni vasárnapi bajnokin.
A korábbi Honvéd-játékost az 58. percben lecserélték, ezt követően a 3-0-ra vezető csapata három gólt kapott és végül így csak egy pontot szerzett (3-3).
A Lugano másik magyar légiósát, a sárga lapot is összeszedő Kecskés Ákost már a szünetben lehozták a pályáról.
Átigazolások
Újpest
Mudražija lehet a kiszemelt
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
DVSC
Bárány Donát
"Sokan érdeklődtek irántam nyáron, de kevés konkrét ajánlat érkezett. Valóban szívesen kipróbálnám magam külföldön, ez az egyik célom" - a debreceni Bárány Donát a bunteto.com-nak.
Ferencváros
Tóth Alex
"Európa legkomolyabb klubjai állnak sorban érte, az átigazolása legkésőbb a nyáron bekövetkezik" - Tóth Alex ügynöke, Papp Bence a Mandinernek.