Holender Filip a 87. percig volt a pályán a Partizan Belgrádban, amely 2-1-re győzött a szabadkai Spartak Zlatibor Voda elleni szerb élvonalbeli bajnokin.
A magyar válogatott támadó fejjel adott gólpasszt Skekic 71. percben esett, ugyancsak fejjel jegyzett győztes találatához.
Holender Filip a góltól sem járt messze a mérkőzésen, de a találkozó első nagy helyzetét kihagyó magyar támadó ziccerét védte a hazaiak kapusa.
Átigazolások
Sion
Vanczák Vilmos
A korábbi 79-szeres magyar válogatott Vanczák Vilmos a svájci élvonal hatodik helyén álló FC Sion másodedzője lett.
Ferencváros
A volt Fradi-edző nagy lehetősége
Szerb lapinformációk szerint januártól Dejan Stankovic veszi át a Crvena zvezda irányítását és visszatér Belgrádba.
Gyirmót
Katona távozott
A napokban gyirmóti szerződése azonnali hatályú egyoldalú felmondását kezdeményezte Katona Máté, így a középpályás távozott az NB III-as együttestől.