Az RB Leipzig 1–0-ra kikapott a Wolfsburgtól a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában.
A lipcseiek mindhárom magyarja ott volt az alakulat kezdőcsapatában: Gulácsi Péter és Willi Orbán végigjátszotta az összecsapást, míg Szoboszlai Dominik a 68. percig volt a pályán. A hazaiak győzelmet jelentő gólját Jérome Roussillon jegyezte az 52. percben.
Az RB Leipzig három forduló után három ponttal a tabella tizedik helyét foglalja el, a még mindig hibátlan Wolfsburg viszont az első. (MTI)
Átigazolások
ZTE
Argentin támadó is jött
Lucas Alfonso személyében argentin-olasz támadót igazolt a Zalaegerszeg a hivatalos átigazolási időszak utolsó napján.
ZTE
Brazil érkező
ZTE: Újabb fiatal labdarúgó érkezett a Juventude együttesétől.
Szentlőrinc
Visszatérő
Az átigazolási időszak zárásához közeledve újabb igazolási jelentett be a Szentlőrinc: a 21 esztendős Lakatos Márk fél év után tér vissza az FC Ajkától.