Gólt szerzett az indiai Super League 2021/22-es idényének első fordulójában Koman Vladimir: klubja, a Chennaiyin FC a magyar válogatott középpályás 11-esből szerzett találatával győzött 1-0-ra a Hyderabad csapatának otthonában.
Vladimir Koman slots it home from the penalty spot! 🔥@ChennaiyinFC finally break the deadlock. 🙌
— Indian Super League (@IndSuperLeague) November 23, 2021
Watch the #HFCCFC game live on @DisneyPlusHS - https://t.co/lnsysRLu7F and @OfficialJioTV
Live Updates: https://t.co/rMGz37nWDX#HeroISL #LetsFootball #ISLMoments https://t.co/qWltbanK34 pic.twitter.com/DhuAbPik4K
Átigazolások
Puskás Akadémia
Távozhat a légiós
Az izraeli élvonalban játszhat kölcsönben a Puskás Akadémia középpályása, Mosé Semel. Az izraeli középpályás az újonc Hapoel Ramat Gan-t erősítheti. (Sport5)
DVTK
Nigériai próbázó
Nigériai támadó készül a DVTK-val. Muhammad Shehu tavasszal az FC Košice második csapatában és U19-es gárdájában szerepelt.
ZTE
Brazil igazolás
Egyéves kölcsönszerződéssel és kivásárlási opcióval érkezik a ZTE-hez Arthur Henrique, a Fluminense U20-as csapatának játékosa.