Légiósok: Gulácsival még nem tárgyalt a klubja a szerződéséről, bizonytalan a jövője - sajtóhír

Továbbra is szerepel a magyar válogatott szerződésében egy záradék, ami alapján távozhat a nyáron a Leipzigtől egy bizonyos összegért.
Nyikes Zoltán 2021. március 16., kedd 14:25
Továbbra is szerepel a magyar válogatott szerződésében egy záradék, ami alapján távozhat a nyáron a Leipzigtől egy bizonyos összegért.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. március 16., kedd 14:25

Az elmúlt hetekben a Borussia Dortmunddal és az Internazionaléval is összeboronálta a nemzetközi sajtó az RB Leipzig kapusát, Gulácsi Pétert, akit állítólag a szerződésében foglaltak szerint a nyáron 12.5 millió euróért kivásárolhatnak.

A Bild úgy tudja, hogy a klub és a magyar válogatott játékos között egyelőre nem történt semmilyen tárgyalás arra vonatkozóan, hogy a szerződését módosítsák a kivásárlási záradék miatt. A lap megjegyzi azt is, ugyan Gulácsi nem olyan régen kijelentette, hogy továbbra is szeretne Lipcsében maradni, de egyáltalán nem biztos még, hogy a következő idényben is marad a jelenlegi klubjában - írja a goal.com.

A török sajtó eközben arról ír, hogy Gulácsi távozása esetén az RB Leipzig a Trabzonspor játékosával, Ugurcan Cakirral erősítene, ám egyelőre nem közelednek a két klub álláspontjai, miután a törökök által kért 15 millió eurót sokallják a lipcseiek.

Átigazolások
Fradi
Itt az első igazolás
Az FTC hivatalosan is bejelentette, hogy szerződtette a svájci FC Zürich argentin belső védőjét, Mariano Gómezt.
Fradi
Bejelentés várható
"Új gazdára talált a 4-es mez! Hamarosan bejelentjük, hogy ki viseli majd!" - írta a Fradi Facebook-oldala.
Szeged
Fiatal jött a Honvédtól
Szabó Ákos személyében egy 18 éves, sokoldalú védővel erősödött a keret. A fiatal játékos a Honvédtól érkezett.
Tovább az összes átigazoláshoz