Fotó: www.bild.de
A német élvonalban szereplő berlini együttes négy fiatal játékossal töltötte fel keretét, köztük Dárdai Pál középső gyermekével.
Dárdai Pál első szülött fia, Palkó után középső gyermeke, Márton is felkerült a Hertha BSC labdarúgócsapatának első keretébe.
A Bild című német napilap számolt be arról, hogy
a berlini klub négy fiatal játékossal töltötte fel keretét, köztük a 18 éves Dárdai Mártonnal.
A fiatal játékosról azt írták, belső védőként bevethető, erős bal lába van és jól segíti a támadások felépítését. Hozzátették, tagja az U18-as német válogatottnak, igazi vezér.
A korábbi magyar szövetségi kapitány több mint négy éven át volt a Hertha vezetőedzője, és nemrég jelentették be, hogy újra a klub utánpótlásában dolgozik.
(MTI)
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.