Légiósok: Beséék topcsapatot győztek le – kiváló formában a válogatott védő

Újonc létére kiválóan szerepel Bese Barnabással az OH Leuven a belga élvonalban. Ezúttal az eddig veretlen Standard Liege csapatát győzték le.
Privacsek András 2020. szeptember 13., vasárnap 12:30
Újonc létére kiválóan szerepel Bese Barnabással az OH Leuven a belga élvonalban. Ezúttal az eddig veretlen Standard Liege csapatát győzték le.
Szerző: Privacsek András 2020. szeptember 13., vasárnap 12:30

Amióta Bese Barnabás az OH Leuven csapatához igazolt, minden meccsen kezdőként végig a pályán volt és kiváló teljesítményt nyújtott. Igaz ez a legutóbbi bajnoki találkozóra is, amelyen az újonc nagy meglepetésre 1-0-ra legyőzte azt a Standard Liege-t, amely eddig veretlen volt.

Bese remek formában játszik, hiszen nemcsak a bajnokságban, de az oroszok elleni válogatott mérkőzésen is a csapat egyik legjobbja volt, ráadásul gólpasszt is adott.

Érdekesség, hogy a belga együttesében Marc Brys vezetőedző bal oldali védőként és bal belső védőként is számol vele. Bese teljesítményéről sokat elárul, hogy már most a szurkolók egyik kedvence.

A Leuven öt forduló után nyolc ponttal az ötödik helyen áll a belga bajnokságban.

Átigazolások
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Szentlőrinc
Waltner közös megegyezéssel távozik
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, a Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be, hogy Waltner Róbert vezetőedző közös megegyezéssel távozik a csapattól.
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.
Tovább az összes átigazoláshoz