Bese Barnabás kezdőként végig a pályán volt az OH Leuven első bajnoki mérkőzésén a belga első osztályban.
Besét három edzést követően a kezdőcsapatba jelölte Marc Brys vezetőedző a Charleroi elleni hazai mérkőzésen. Az újonc ugyan 3-1-re kikapott, de a magyar játékos jó teljesítményt nyújtott, nem tehetett a kapott gólokról.
Bese az előző szezonban még a Le Havre játékosa volt és mint ismert, a francia bajnokságot márciusban beszüntették a koronavírus-járvány miatt, így most öthónapos kényszerszünet után léphetett újra pályára a magyar válogatott védő.
Olvastad már?
Hivatalos: Megvan a magyar válogatott védő új klubja - a "kis Leicesternél" folytatja
A belga élvonalban szereplő OH Leuven szerdán hivatalosan is bejelentette Bese Barnabás érkezését.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.