Légiósok: Bese csapata egyik legjobbja volt, Vadócz is beszállt a derbin - videók

Ez történt a magyar légiósokkal a szerdai játéknapon Európától Dél-Amerikáig.
Dudás Gábor 2021. február 4., csütörtök 10:50
Szerző: Dudás Gábor 2021. február 4., csütörtök 10:50

Bese Barnabás csapata egyik legjobbjaként végigjátszotta a Leuven Cercle Bruges elleni Belga Kupa-találkozóját, amelyen végül a vendégcsapat nyert 3-2-re. A magyar szélső nagyszerűen játszotta be a jobb oldalt, sokat volt elől és hátul is játékban, nem rajta múlt a vereség.

Nagy Ádám a 72. percig volt a pályán kezdőként az angol másodosztályú Bristol City-ben, amely 3-2-re kikapott a 23. fordulónól elhalasztott meccsen a Brentfordtól. A magyar válogatott középpályás ezúttal is hozta csupaszív és rakkolós játékát, de az immáron 19 mérkőzés óta veretlen házigazda végül 3-2-re nyert és fellépett a tabella második helyére.

Vadócz Krisztián néhány perc erejéig kapott ezúttal szerepet a Penarolban, amely 0-0-s döntetlent játszott a Nacional elleni örökrangadón. A találkozót 1-1 piros lap is színesítette.

Vinícius Paulo még nem volt a keretben új klubjában, a ciprusi APOEL-ben, amely 2-0-s vereséget szenvedett az AEL Limasszol otthonában. Kecskés Ákos végig a pályán volt a svájci Luganóban, a Vaduz elleni, 1-1-re végződött bajnokin, Nagy Gergely védte a hazaiak kapuját a Larisza és a PAOK kupacsatáján (1-2), Gyurcsó Ádám viszont nem volt a keretben a Hajduk Splitben, amely 1-0-ra győzött az Istra elleni bajnoki mérkőzésen.