Fotó: usatoday.com

Légiósok: Ajánlatot kapott, távozóban a Vidi magyar kiszemeltje - sajtóhír

Egy meg nem nevezett csapattal tárgyal a Dallas Schön Szabolcs klubváltásáról - árulta el az amerikai együttes vezetőedzője. Korábban megírtuk, hogy a magyar válogatott játékos megszerzése felmerült a Vidinél is.
Nyikes Zoltán 2022. július 16., szombat 10:58
Fotó: usatoday.com
Egy meg nem nevezett csapattal tárgyal a Dallas Schön Szabolcs klubváltásáról - árulta el az amerikai együttes vezetőedzője. Korábban megírtuk, hogy a magyar válogatott játékos megszerzése felmerült a Vidinél is.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. július 16., szombat 10:58
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az FC Dallas vezetőedzője, Nico Estevez a pénteki sajtótájékoztatón elárulta, hogy

a klub ajánlatot kapott Schön Szabolcsért,

amíg pedig a szakvezetés tárgyal a fiatal játékos esetleges klubváltásáról, addig a 21 éves játékos nem edz a csapattal, és valószínűleg nem is lép pályára a hétvégén az Austin FC ellen.

A csakfoci.hu még május végén, elsőként jelezte, hogy a MOL Fehérvár FC-nél felmerült az a lehetőség, hogy kölcsönben megszerezzék az Amerikai Egyesült Államokban játszó támadót, nemrégiben pedig Sallói István sportigazgató azt nyilatkozta a Vidi klubhonlapjának adott interjújában, hogy külföldön játszó magyar játékosokkal erősítenének, az amerikai sajtóban egyelőre azonban arról nem írnak, hogy melyik klubbal tárgyal a Dallas.

A 8-szoros magyar válogatott támadó az első MLS-szezonjában 24 bajnokin lépett pályára, ezeken hat gólpasszt adott, a most futó idényben azonban csak a kupában kapott lehetőséget.

Olvastad már?
A Vidi magyar válogatott játékosát NB II-es csapat szerezte meg - hivatalos
Az egyszeres magyar válogatott Kovácsik Ádám kölcsönben az ETO FC Győrnél folytatja pályafutását.
Elolvasom
Átigazolások
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Gyirmót
Többen is érkezhetnek
Medgyes Sinan, Sajbán Máté és Novák Csanád is az NB II újoncánál, a Gyirmótnál folytathatja pályafutását. (kisalfold.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz