Légiósok: A 18 éves magyar szélső elfutása gólt ért Ausztriában - videó

Bukta Csaba, a Red Bull Salzburg fiókcsapata, az osztrák másodosztályban szereplő Liefering 18 éves magyar szélsője ezúttal is fontos szerepet játszott klubja pontszerzésében.
Dudás Gábor 2020. július 12., vasárnap 15:40
Szerző: Dudás Gábor 2020. július 12., vasárnap 15:40

A 20 meccsen 5 gólnál és 8 gólpassznál járó Bukta Csaba a jelenleg listavezető Ried otthonában 11-est harcolt ki egy gyors kontrát és egy szép elfutást követően, a büntetőt pedig csapata értékesítette is, vezetést szerezve a 15. percben.

A vasárnapi bajnoki meccs vége 2-2 lett, az öt meccs óta veretlen Liefering három fordulóval a vége előtt a dobogó harmadik fokán áll.