Fotó: www.twitter.com/FKPartizanBG

Légiósok: 27-szeres bajnokcsapathoz igazolt a magyar válogatott játékos - hivatalos

A 10-szeres szerb és 17-szeres jugoszláv bajnokcsapatnál folytatja pályafutását a magyar válogatott szélső, Holender Filip.
Nyikes Zoltán 2020. október 2., péntek 11:58
Fotó: www.twitter.com/FKPartizanBG
A 10-szeres szerb és 17-szeres jugoszláv bajnokcsapatnál folytatja pályafutását a magyar válogatott szélső, Holender Filip.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. október 2., péntek 11:58

Péntek délelőtt hivatalossá vált a csakfoci.hu korábbi információja:

a magyar válogatott szélső, Filip Holender a Partizan Beogradnál folytatja pályafutását.

Kilenc forduló elteltével a szerb élvonal második helyén álló Partizannál egyelőre nem hozták nyilvánosságra a klubváltás részleteit, de honlapunk korábban úgy értesült, hogy a 26 éves játékos kölcsönvételéért 50 ezer eurót fizethettek a svájci Luganónak belgrádiak, akik a jövő nyáron további 450 ezer euróért vehetnék meg a Budapest Honvéd korábbi labdarúgóját.

A kispestiekkel korábban magyar bajnoki címet ünneplő szélső az előző idényben 29 fellépésén 5 gólt és 2 asszisztot jegyzett a svájci élvonalban, a jelenleg futó idény eddigi két bajnokiján pedig mindkétszer csereként kapott lehetőséget, összesen 24 perc erejéig.

Átigazolások
Szentlőrinc
Waltner elbúcsúzott
Az eddig az NB II-es Szentlőrincet irányító Waltner Róbert Facebook-oldalán búcsúzott el a szurkolóktól, ezzel megerősítve a Csakfoci információját. Itt már az utódról is írtunk.
Szentlőrinc
Ő lehet Waltner utódja
A Csakfoci információja szerint minden bizonnyal megtalálhatta új edzőjét a bajban lévő csapat Visinka Ede személyében.
Dorog
Nikházi helyett Csizmadia
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: Nikházi Márk önszántából távozott Dorogról. Már az utódja is megvan Csizmadia Csaba személyében.
Tovább az összes átigazoláshoz