A hírek szerint már csütörtökön Lipcsébe utazik.
Mint arról beszámoltunk, Szoboszlai Dominik sajtóhírek szerint akár már csütörtökön aláírhat az RB Leipzig csapatához, a beszámolók szerint a magyar válogatott középpályás Lipcsébe utazik orvosi vizsgálatra és klubváltása véglegesítésére.
Ha valóban így lesz, a 20 éves futballista utolsó gólját szerezhette eddigi klubjában, a Red Bull Sazburgban. A 80. percig a pályán lévő Szoboszlai vezető gólt jegyzett szerdán, a Rapid Wien ellen 6-2-re megnyert Osztrák Kupa-mérkőzésen, találata nyitotta meg a gólcsapot, hiszen hét perc alatt 3-0-ra húzott el ezután a salzburgi gárda.
Olvastad már?
Légiósok: Sallai duplával taszította egyre mélyebb gödörbe a Schalkét - videó
Sallai Roland duplájával a Freiburg 2-0-ra győzött a Schalke otthonában a német bajnokság 12. fordulójának szerdai játéknapján.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Arról cikkeznek, hogy kérdőjelessé vált Szalai Attila jövője a Kasimpasában.
DAC/ETO
Csinger Márk
Jan Van Daele, a DAC ügyvezető igazgatója: "Csinger a mi kötelékünkbe tartozik, hosszabbítottunk vele 2028-ig. A következő időszak nem arról fog szólni, hogy eladjuk a Ferencvárosnak.” (M4)
MTK
Polyák Balázs
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere szerint télen nem várható nagy változás: játékoseladás nincs tervben, az érkezők száma arányos lesz a távozókéval, de a vezetőség és az "élet eseményei" mindezt felülírhatják.