A Hoffenheim elleni szombati bajnoki 64. percében, 0-0-s állásnál lépett pályára Novothny Soma, majd három perccel később be is vette a vendégek kapuját, sőt ezt követően egy tizenegyest is kiharcolt, ám azt csapattársa, a kapus (!) elhibázta. A magyar csatárnak ez volt pályafutása első gólja a német élvonalban, a Bochum pedig végül 2-0-ra nyert.
Novothny gólja 02:38-tól, a kiharcolt 11-ese pedig 05:43-tól látható
Átigazolások
Lőw Zsolt
Német válogatott
Jürgen Klopp válthatja Julian Nagelsmannt a német válogatott kispadján. Bár felmerült, hogy Klopp Lőw Zsoltot is szeretné a stábjába, a Bild úgy értesült, a magyar szakember maradna a Red Bull futballhálózatánál.
Ex-NB I
Drazic Romániában
Romániába szerződhet Stefan Drazic, miután a CFR Cluj nagyon közel áll a megszerzéséhez. A 33 éves szerb csatár legjobb időszakát Mezőkövesden produkálta, ahol 145 meccsen 49 gól és 16 assziszt volt a mérlege.
Nyíregyháza
2-3 igazolás kell még
"Csatárposzton erősítenünk kell, két-három játékos kell még, hogy kész legyen a csapatunk" – jelentette ki az NB I-es rajtra készülő Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás.