Döntöttek: Bekerült a Napoli elleni meccskeretbe a Juventus magyarja

A Juventus magyar kapusa ott lesz a meccskeretben a Napoli elleni rangadón.
Póczik Dávid 2022. január 6., csütörtök 18:33
A Juventus magyar kapusa ott lesz a meccskeretben a Napoli elleni rangadón.
Szerző: Póczik Dávid 2022. január 6., csütörtök 18:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Juventus csütörtök délután közzétette, mely játékosokat nevezte keretbe Massimiliano Allegri és stábja a Napoli elleni mérkőzésre. A sztárokkal teletűzdelt névsor Senkó Zsombor nevét is tartalmazta.

A 19 esztendős utánpótlás-válogatott játékos 2019-ben a Szombathelyi Haladástól igazolt az olasz rekordbajnokhoz. Senkó azóta a Juventus korosztályos együtteseiben szerepelt, a mostani idényben az olasz U19-es bajnokságban, a Primavera 1-ben és az Ifjúsági Bajnokok Ligájában is játszott.

A sajtóban korábban felmerült, hogy egy másik magyar utánpótlás-válogatott játékos - Kerkez Milos is - kerettag lesz olasz bajnokin, mégpedig az AC Milan-AS Roma mérkőzésen, ám a milánóiak játékosának végül sérülés miatt még várnia kell Serie A-s bemutatkozására.

Átigazolások
DVSC
Dénes a Lokiban
A DVSC szerződtette a belga élvonalbeli Kortrijk szélsőjét, Dénes Vilmost.
Ex-ZTE
Mance távozott Katarból
A Puskás Akadémia, a DVSC és a ZTE korábbi támadója, Antonio Mance Katarból Szingapúrba tette át székhelyét, miután a címvédő Lion City Sailors bejelentette érkezését.
Ferencváros
Nagy Ádám visszatért
Visszatért a Ferencvároshoz Nagy Ádám. A 31 esztendős középpályás 10 évvel ezelőtt igazolt el a Fradiból és állt légiósnak.
Tovább az összes átigazoláshoz