Bombaformában a magyar válogatott középpályása: Sorozatban negyedik bajnokiján szerzett gólt - videó

Gazdag Dániel, a Philadelphia Union magyar válogatott játékosa ismét gólt szerzett az észak-amerikai profi labdarúgóligában (MLS), csapata az alapszakasz szombati játéknapján otthon 2-0-ra legyőzte a Charlotte együttesét.
Privacsek András 2022. április 3., vasárnap 10:41
Szerző: Privacsek András 2022. április 3., vasárnap 10:41

A magyar légiós kezdőként lépett pályára, és csapata második gólszerzőjeként a 46. percben volt eredményes. A támadó középpályást a 91. percben cserélték le.

A Philadelphia döntetlennel kezdte a bajnoki idényt, azóta negyedszer győzött - ezeken 8-1 a gólkülönbsége -, és 13 pontjával a Keleti főcsoport első helyén áll. Gazdag az utóbbi négy összecsapás mindegyikén betalált az ellenfél kapujába. (MTI)

Gazdag gólja 1 perctől:

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.