Fotó: nafta1903.si

Az NB I-es tulajdonos külföldi csapatánál nevezték ki a fiatal magyar edzőt - hivatalos

A szlovén másodosztály negyedik helyén álló NK Nafta Lendva irányítását Boér Gábor vette át.
Nyikes Zoltán 2022. január 7., péntek 13:32
Fotó: nafta1903.si
A szlovén másodosztály negyedik helyén álló NK Nafta Lendva irányítását Boér Gábor vette át.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. január 7., péntek 13:32

Hivatalossá vált, amit korábban külföldi sajtóhírek már előrevetítettek: a szlovén másodosztályban

a feljutásért harcoló lendvai NK Nafta vezetőedzőjének Boér Gábort nevezték ki

- jelentette be a klubhonlap.

A 39 éves tréner legutóbb az NB II-es Budafoknál tevékenykedett, korábban pedig megfordult Zalaegerszegen, Győrben és Békéscsabán is.

A Lendva  - amely tulajdonosa az a Végh Gábor, aki a ZTE élén is tevékenykedik - jelenleg a negyedik helyen áll a második vonalban, egy mérkőzéssel kevesebbet játszva és két ponttal lemaradva a harmadik Rogaska mögött. A szlovén klub a közleményében arra is kitért, hogy Boér segítője ezúttal is Makra Zsolt lesz.

Olvastad már?
Egyre valószínűbb: Magyar szövetségi kapitánya lesz a román válogatottnak
Megérkezett Bukarestbe és a román szövetség elöljáróival egyeztet a kapitányi posztról Bölöni László.
Elolvasom
Átigazolások
Sigma Olomouc
Orij légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.
Tovább az összes átigazoláshoz