Fotó: nafta1903.si
A szlovén másodosztály negyedik helyén álló NK Nafta Lendva irányítását Boér Gábor vette át.
Hivatalossá vált, amit korábban külföldi sajtóhírek már előrevetítettek: a szlovén másodosztályban
a feljutásért harcoló lendvai NK Nafta vezetőedzőjének Boér Gábort nevezték ki
- jelentette be a klubhonlap.
A 39 éves tréner legutóbb az NB II-es Budafoknál tevékenykedett, korábban pedig megfordult Zalaegerszegen, Győrben és Békéscsabán is.
A Lendva - amely tulajdonosa az a Végh Gábor, aki a ZTE élén is tevékenykedik - jelenleg a negyedik helyen áll a második vonalban, egy mérkőzéssel kevesebbet játszva és két ponttal lemaradva a harmadik Rogaska mögött. A szlovén klub a közleményében arra is kitért, hogy Boér segítője ezúttal is Makra Zsolt lesz.
Olvastad már?
Egyre valószínűbb: Magyar szövetségi kapitánya lesz a román válogatottnak
Megérkezett Bukarestbe és a román szövetség elöljáróival egyeztet a kapitányi posztról Bölöni László.
Elolvasom
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.