Légiósok: Vida villanása is kellett a DAC továbbjutásához – videó

Kétgólos győzelmet aratott a DAC a Slovnaft Cup 4. fordulójában, a sárga-kékek Ramirez és Beskorovainyi góljaival a Radimó együttesét búcsúztatták.
Csakfoci Admin 2019. szeptember 25., szerda 21:47
Szerző: Csakfoci Admin 2019. szeptember 25., szerda 21:47

Radimó – FC DAC 0:2 (Ramirez 64., Beskorovainyi 79.)

Az első 45 perc nem hozott találatot, fordulás után a 64. percben Vida Kristopher beadása után Ramirez fejelt a hálóba - 0:1. A 79. percben növelte előnyét a DAC, Ronan szöglete után Beskorovainyi robbant be a kapu elé és szintén fejjel talált a kapuba - 0:2.

A DAC ezzel kiejtette V. ligás ellenfelét, és bejutott a Slovnaft Cup 5. fordulójába. Ellenfelét a közeljövőben fogják kisorsolni - írja a sportolunk.sk.

Összefoglaló

Radimó: Krakovsky – Urbánek, Sefcovic, Hrubsa, Rosa – Cernek, Drápal (81. Vanek) – Sebesta, Bozek (Foriska 66.), Valsa (62. Balázik) – Kessl

DAC: Jedlicka – Kostrna, Kruzliak, Beskorovainyi, Simcák (52. Davis) – Vida Máté, Ronan, Fábry (83. Cmelík) – Taiwo (46. Vida Kristopher), Ramirez, Divković