Légiósok: Szerződést bontott az Angliában légióskodó, kétszeres válogatott magyar csatár - sajtóhír

Olasz sajtóhírek szerint Balogh Norbert kérésére felbontották a csatár szerződését az angol másodosztályú Hull Citynél.
Csakfoci Admin 2020. május 28., csütörtök 19:41
Olasz sajtóhírek szerint Balogh Norbert kérésére felbontották a csatár szerződését az angol másodosztályú Hull Citynél.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 28., csütörtök 19:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az olasz mediagol.it értesülései szerint szerződést bontott az angol másodosztályban szereplő Hull Cityvel Balogh Norbert. A kétszeres felnőttválogatott támadó 2019 szeptemberében igazolt a szigetországi együtteshez, de mindössze három bajnokin 57 percnyi játéklehetőséget kapott.

A portál úgy tudja, elsősorban a kevés játéklehetőség vezethetett a szakításhoz. Azt írják, Balogh maga kérte szerződése felbontását, amit a klub elfogadott.

A Hull City egyelőre nem jelentette be Balogh Norbert távozását.

Átigazolások
Újpest
Újabb erősítés
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a felcsúti Markgráf Ákos is az Újpestté lett.
ETO
Fontos hosszabbítások
Samuel Petrás és Megyeri Balázs is egy-egy évvel meghosszabbította most lejáró szerződését az ETO-val.
Ferencváros
Borbély válaszolt
Az FTC vezetőedzője szerint még sokan vannak a keretben, ezért további távozók várhatók, miközben cáfolta, hogy Győrből ajánlottak volna játékosokat a klubnak.
Tovább az összes átigazoláshoz