Légiósok: Szerződést bontott az Angliában légióskodó, kétszeres válogatott magyar csatár - sajtóhír

Olasz sajtóhírek szerint Balogh Norbert kérésére felbontották a csatár szerződését az angol másodosztályú Hull Citynél.
Csakfoci Admin 2020. május 28., csütörtök 19:41
Olasz sajtóhírek szerint Balogh Norbert kérésére felbontották a csatár szerződését az angol másodosztályú Hull Citynél.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 28., csütörtök 19:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az olasz mediagol.it értesülései szerint szerződést bontott az angol másodosztályban szereplő Hull Cityvel Balogh Norbert. A kétszeres felnőttválogatott támadó 2019 szeptemberében igazolt a szigetországi együtteshez, de mindössze három bajnokin 57 percnyi játéklehetőséget kapott.

A portál úgy tudja, elsősorban a kevés játéklehetőség vezethetett a szakításhoz. Azt írják, Balogh maga kérte szerződése felbontását, amit a klub elfogadott.

A Hull City egyelőre nem jelentette be Balogh Norbert távozását.

Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Tovább az összes átigazoláshoz