Légiósok: Kleinheislert kiállították, 2-0-ról kapott ki a kupaelődöntőben a csapata – videó

Kétgólos előnyt harcolt ki az Eszék a Horvát Kupa elődöntőjében, ám Kleinheisler kiállítása után fordított a Rijeka, így a magyar középpályás csapata nem jutott be a sorozat fináléjába.
Csakfoci Admin 2020. június 1., hétfő 10:49
Kétgólos előnyt harcolt ki az Eszék a Horvát Kupa elődöntőjében, ám Kleinheisler kiállítása után fordított a Rijeka, így a magyar középpályás csapata nem jutott be a sorozat fináléjába.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. június 1., hétfő 10:49

A Horvát Kupa fináléjába jutásáért lépett pályára vasárnap este Kleinheisler László csapata, az NK Osijek a Rijeka ellen.

A magyar válogatott középpályás együttese 2-0-s vezetésre tett szert a második félidő elejére, ám az 56. percben Kleinheisler kiállítása nagy fordulatot hozott. A magyar légiós egy becsúszás után kapta meg második sárga lapját, edzője nyilatkozata és több horvát portál szerint vitatható módon.

A Rijeka ezt követően gyorsan szépített, egyenlített, majd a hajrában a harmadik gólját is megszerezte, ezzel emberelőnyben, 2-0-ról fordítva bejutott a kupadöntőbe, ahol az NK Lokomotiva Zagreb lesz az ellenfele.

Az indulatos mérkőzés a lefújása után dulakodásba fulladt, több eszéki játékos és stábtag is számonkérte a játékvezetőt ítéleteiért.

Kleinheisler kiállítása:

Átigazolások
Ferencváros
Kubatov Tóth Alexről
Az FTC elnöke szerint nem csak Tóth Alex, de a Fradi és a magyar foci  is szintet lépett a középpályás Angliába szerződésével.
Újpest
Dárdai kérte az új igazolást
Az Újpest újabb téli erősítése a Bundesligából érkezhet, a lila-fehérek állítólag megszerezték a Frankfurt 19 éves középpályását, Fenyő Noah-t, aki kölcsönben érkezik az NB I-be.
Újpest
Olaszországba igazolt a védő
Az Újpest portugál balhátvédje, Tiago Goncalves a Serie B-s Mantovában futballozik az idény hátralévő részében.
Tovább az összes átigazoláshoz