Fotó: www.dac1904.sk/Lelkes Ernő

Légiósok: A DAC egyik legjobbja volt Schäfer, kis híján a bombagól is összejött

A dunaszerdahelyiek kezdőcsapatában kapott helyet a 20 éves magyar játékos, akit a hajrában egy szigorú ítéletet követően kiállított a játékvezető.
Nyikes Zoltán 2020. február 22., szombat 17:42
Fotó: www.dac1904.sk/Lelkes Ernő
A dunaszerdahelyiek kezdőcsapatában kapott helyet a 20 éves magyar játékos, akit a hajrában egy szigorú ítéletet követően kiállított a játékvezető.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. február 22., szombat 17:42

Először volt tagja a DAC kezdőcsapatának a szlovák élvonalbeli bajnokságban a 20 éves magyar szélső, Schäfer András, aki a dunaszerdahelyiek egyik legjobbja volt a Rózsahegy elleni gól nélküli döntetlenre végződő szombati bajnokin.

A Genoától kölcsönben lévő labdarúgó a védekezésben és támadásban is kivette a részét, végig nagyot küzdött a csapatáért. A DAC klubhonlapjának tudósítása szerint a 31. percben az utolsó pillanatban, hátulról becsúszva sikerült szögletre mentenie Schäfernek az egyik rózsahegyi helyzetnél, majd a 69. percben kis híján betalált, de bombáját ki tudta öklözni a kapus.

Az utánpótlás-válogatott játékost végül a játékvezető egy szigorú ítéletet követően kiállította a 90. percben a második sárga lapja után. Vida Máté végigjátszotta az összecsapást, míg Kalmár Zsolt a 64. percben lépett pályára.

https://www.instagram.com/p/B83549TAHZV/?igshid=vkhhc1ibtd6c

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Mocsi Attila
A Rizespornál játszó Mocsi Attila ügynöke elmondta, a válogatott keretbe visszakerülő védő nincs rossz helyen a török csapatnál, de két idény után eljött az ideje, hogy a 25 éves játékos klubot váltson.
Kazincbarcika
Távozik a sportigazgató
Szerződése lejártát követően, hat év után távozik a Kazincbarcikától Koszta Péter, a klub sportigazgatója.
Nyíregyháza
Magyar Kupa-győztes játékos érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy szerződtette Bojan Sankovicot. A 31 éves középpályás két évre szóló szerződést írt alá a Szparinál.
Tovább az összes átigazoláshoz