Fotó: www.dac1904.sk/hu/Cséfalvay Á.András
Szlovákiában is egyre nagyobb számban jelenik meg a koronavírus, a központi krízisbizottság pedig betiltotta a sportesemények megrendezését.
A DAC a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Szlovákia központi krízisbizottsága ma kiadta a mindennemű sport-, kulturális és közösségi események országos betiltására vonatkozó előzetes határozatát az elkövetkező két hétre.
Ez a tiltás a Szlovákiában egyre növekvő számban megjelenő koronavírusos megbetegedésekre adott reakció.
Ez a határozat érinti a dunaszerdahelyi együttes programját is, amely az említett időszakban abszolválta volna a Fortuna Liga rájátszásának 1. és 2. fordulóját – március 15-én odahaza a Nagymihályt fogadták volna, a következő hétvégén pedig Pozsonyban, a Holman Dávidot is foglalkoztató Slovan otthonában vendégszerepeltek volna.
Ezeket az összecsapásokat később pótolják - tette hozzá a DAC klubhonlapja.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.