A következő napokban a Budai Egészségközpont Kft. Királyhágó úti kórháza járványkórházzá alakul. Húsz lélegeztetőgépet is beszereznek.
A Csányi Sándor MLSZ-elnök érdekeltségébe tartozó Bonafarm és Medikomp Kft. által tulajdonolt intézményt koronavírus járványkórházzá alakítják a szükséges belső technikai átalakítások elvégzésével és az ápolószemélyzet gyorsított ütemű továbbképzésével.
A járványügyi ellátásba a Központi Operatív Törzs által meghatározott rend szerint kapcsolódunk be az intézmény - írta közleményében a Budai Egészségközpont Kft.
A kórház felkészülése és a járvány ideje alatti működtetése az OTP Bank pénzügyi támogatásával valósul meg, húsz tartós lélegeztetésre alkalmas altatógép azonnali beszerzésével, és az ellátás egyéb feltételeinek támogatásával - írja a szeretlekmagyarorszag.hu.
Olvastad már?
A hivatkozás nem elérhető
404 Not Found
Elolvasom
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.