Ma délután sajtótájékoztatót tart az MLSZ, melyen Csányi Sándor fog majd személyi kérdést érintő témákról beszélni. Bejelenthet akár kapitányt, akár sportigazgatót is.
Ma délután 14 órakor egy személyi kérdést is érintő témában tart sajtótájékoztatót az MLSZ elnöke, Csányi Sándor.
Mivel a szövetség első embere szólal meg, ezért nem kizárt, hogy egy nagyobb volumenű bejelentést tesz majd, ami vonatkozhat, akár a magyar válogatott következő sportigazgatójának vagy szövetségi kapitányának személyére.
Korábban már beszámoltunk róla, hogy az MLSZ-nek újabb jelöltje van a szövetségi kapitányi posztra, hiszen a hírek szerint Georges Leekensszel már felvették a kapcsolatot.
A sajtótájékoztatóról honlapunkon élő közvetítés lesz majd olvasható 13.50-től.
Átigazolások
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.