Klasszisgóllal, három magyarral a kezdőben nyert ismét a DAC - videó

Látványos emeléssel nyert Szlovákiában a Dunaszerdahely, a felvidéki együttes továbbra is második helyen áll a tabellán.
Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 18:09
Látványos emeléssel nyert Szlovákiában a Dunaszerdahely, a felvidéki együttes továbbra is második helyen áll a tabellán.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 18:09

Klasszisgóllal nyert a három magyar játékost, Kalmár Zsoltot, Vida Kristophert és Vida Mátét is a kezdőcsapatába állító Dunaszerdahely a szlovák élvonalban, a Ruzomberok ellen. A felvidéki csapat Bayo 55. percben szerzett találatával győzött, a klub Facebook-oldala szerint megérkezett egy újabb jelölt a Puskás-díjra.

A három magyar légiós közül egyedül Vida Kristophert cserélték le a 95. percben, a többiek végigjátszották a mérkőzést. A DAC újabb sikerével továbbra is a második helyen áll a szlovák első osztályban Holman Dávid csapata, a holnap pályára lépő Slovan Bratislava mögött.

A mérkőzés összefoglalója:

Ruzomberok - Dunaszerdahely 0-1 (Bayo 55.)

Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.
Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.
Tovább az összes átigazoláshoz