Kalmár kihagyott büntetője ellenére nyert, de nem tudta megszerezni az ezüstérmet a Dunaszerdahely Szlovákiában - videó

Hiába szerezte meg a három pontot utolsó bajnokiján, mivel riválisa, az egy ponttal előtte álló Zsolna is nyert, bajnoki bronzérmesként fejezte be a szezont a Dunaszerdahely.
Csakfoci Admin 2020. július 11., szombat 21:05
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 11., szombat 21:05

A második hely megszerzésének reményében lépett pályára a szlovák élvonal utolsó fordulójában a Rózsahegy vendégeként a Dunaszerdahely. Bernd Storck csapatának saját sikere mellett arra lett volna szüksége, hogy az utolsó forduló előtt egy ponttal előtte álló Zsolna ne nyerjen.

Ez nem történt meg, a DAC (1-0) és a Zsolna (5-0) is megnyerte idénybeli utolsó meccsét, így a bajnok Slovan Bratislava mögött a Zsolna végzett másodikként, a DAC pedig harmadikként.

A csallóközi együttes bajnokiján kezdőként lépett pályára Schäfer András és Kalmár Zsolt, akik közül előbbi végigjátszotta a mérkőzést, utóbbi viszont az 59. percben büntetőt hibázott, majd a 88. minutumban lecserélték. A DAC győztes gólját a 80. percben Ramirez szerezte.

A találkozó összefoglalója:

Felkészülés: BL-győztessel is játszik edzőmérkőzést nyáron a DAC
Igazi nagyágyúkkal méri össze erejét a nyári felkészülés alatt a Dunaszerdahely: Bernd Storck együttesének az Olympiue Marseille és a Nice is ellenfele lesz.