Itt az első két koronavírus miatt elmaradó hazai meccs - döntött Budapesten a kerületi operatív tanács

A koronavírus miatt a XVIII. kerületi önkormányzat döntése értelmében elmarad két BLSZ I-es bajnoki a hétvégén a fővárosban.
Csakfoci Admin 2020. március 7., szombat 9:29
A koronavírus miatt a XVIII. kerületi önkormányzat döntése értelmében elmarad két BLSZ I-es bajnoki a hétvégén a fővárosban.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 7., szombat 9:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A koronavírus miatt elmarad a hétvégén a SZAC-BVSC BLSZ I-es bajnoki és a szintén XVIII. kerületi Közterület meccse is az ASR Gázgyár ellen ugyanebben a bajnokságban. A döntéssel kapcsolatban a SZAC hivatalos Facebook-oldalán tette közzé a városvezetés álláspontját:

„A kialakult helyzetre való tekintettel a kerületi városvezetők, egészségügyi, rendészeti és kommunikációs szakemberek részvételével megalakult a XVIII. kerületi Operatív Tanács, amelynek döntése értelmében az Önkormányzat elővigyázatossági, egészségügyi-biztonsági okokból, a jelen helyzetre való tekintettel, az önkormányzati fenntartású közművelődési és sport létesítményekben semmilyen rendezvényt - további tájékoztatásig – nem engedélyez."

- Ez jelen helyzetben és egyelőre a hazai rendezésű mérkőzésekre vonatkozik. Az edzések megtartásáról nincs egyértelmű tiltó jellegű döntés. A helyzet azonban bármikor változhat - tette hozzá Istenes László, a SZAC elnöke.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz