A DAC elveszítette az ezüstcsatát hazai pályán a Slovannal szemben, így még nem biztos Marco Rossi csapatának EL-indulása.
Így szólt a Nélküled a DAC-Slovanon - kattints!
A mérkőzés első félidejében a DAC játszott veszélyesebben, de a ráadásban mégis a Slovan szerzett vezetést: Holman szögletét követően Bozsikov fejelt közelről a kapuba. A hazaiak a második félidőben mindent megtettek az egyenlítésért, de a legnagyobb helyzetek is kimaradtak, a 93. percben kétszer is a kapufát találták el a dunaszerdahelyi játékosok.
A vereség ellenére a DAC kezében van a sorsa, ha az utolsó fordulóban nyerni tud Rózsahegyen, úgy biztosan indulhat az Európa Ligában.
A Nagyszombat már korábban megnyerte a bajnokságot, a Slovan feljött a második helyre, a DAC a harmadik, de már csak egy ponttal előzi meg a negyedik Zsolnát.
A meccs összefoglalója:
Átigazolások
ZTE
Várkonyi Bence
Egymillió euróért igazolhat Azerbajdzsánba a ZTE védője, Várkonyi Bence.
ETO
Távozó edző
Távozik az ETO FC belga pályaedzője, Bernd Thijs.
DVTK
2 próbázó
Két játékos próbázik Diósgyőrben: a Szeged által is figyelt, de az egyezségtől egyelőre távol álló 26 éves középcsatár, Borsos Filip, és a 20 éves középpályás, Hómann Huba. (dvtk.eu)