Gyászol a magyar foci: Elhunyt az MLSZ korábbi elnöke

November 20-án elhunyt Laczkó Mihály, a Magyar Kábel Művek egykori elnök-vezérigazgatója, aki korábban két ciklusban is vezette a Magyar Labdarúgó Szövetséget.
Csakfoci Admin 2020. november 20., péntek 22:22
November 20-án elhunyt Laczkó Mihály, a Magyar Kábel Művek egykori elnök-vezérigazgatója, aki korábban két ciklusban is vezette a Magyar Labdarúgó Szövetséget.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. november 20., péntek 22:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Laczkó Mihály 1935. május 6-án született a Békés megyei Medgyesbodzáson.

A Budapesti Műszaki Egyetemen 1969-ben vegyészmérnökként végzett, majd 1971-ben műszaki doktori címet szerzett. A Magyar Kábel Művek elnök-vezérigazgatója volt 1985-től.

A Magyar Labdarúgó Szövetség élére először 1989-ben került és 1994-ig töltötte be az elnök tisztségét. Nem sokkal később, 1996-1998 között ismét ő vezette az MLSZ-t.

1979-ben Eötvös Loránd-díjban, 1981-ben és 1986-ban Kandó Kálmán-díjban részesült.

A 2020. november 20-án elhunyt Laczkó Mihályt az MLSZ saját halottjának tekinti.

Nyugodjék békében! ? ?

Átigazolások
Légiósok
Szalai Attila
Nem okozott meglepetést a Pogon Szczecin bejelentése: a lengyel élvonalbeli klub végleg megvásárolta Szalai Attilát.
FTC
Romao új klubja
Az orosz élvonalbeli Akhmat Groznij hivatalosan is bejelentette Júlio Romão szerződtetését.
Karcag
4 távozó
Négy távozót is bejelentett a Karcag: Bodor Zoltán, Görög Gergő, Hidi Patrik és Osztrovka Maxim is távozott a másodosztályú klubtól. (karcagsport.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz