Életének 23. életévében hosszan tartó, súlyos betegség után elhunyt a Békés megyei II. osztályban szereplő Békéscsabai MÁV SE játékosa, Negrucz Ákos.
„Mély fájdalommal tudatjuk, hogy egyesületünk korábbi játékosa, Negrucz Ákos hosszan tartó betegség után elhunyt. Isten nyugosztaljon, Negredo!” – olvasható a klub közösségi oldalán. A fiatal játékos halálának pontos oka egyelőre nem ismert.
Negrucz a Békés Megyei Gerla csapatában kezdte pályafutását, majd szerepelt a MÁV-ban, illetve a Lőkösháza együttesében, mielőtt még visszatért volna a Gerlához.
Pályafutásának utolsó szezonja a 2015-16-os idény volt, akkor 12 tétmérkőzésen játszott a megyei harmadosztályú bajnokságban.
Átigazolások
Honvéd
Feczkó jövője
"Még nem keresett meg senki" - reagált a Honvéd vezetőedzője, Feczkó Tamás a vele kapcsolatos sajtóhírekre.
Újpest
Hárman is búcsúztak
Giorgi Beridze, Milan Tucic és Davit Kobouri is elhagyja a lila-fehéreket.
ETO
Schön Szabolcs
Úgy tudjuk, Schön Szabolcs hamarosan végleg az ETO játékosa lehet.