Gyász: 23 éves korában hunyt el egy fiatal magyar labdarúgó

Életének 23. életévében hosszan tartó, súlyos betegség után elhunyt a Békés megyei II. osztályban szereplő Békéscsabai MÁV SE játékosa, Negrucz Ákos.
Csakfoci Admin 2018. február 23., péntek 18:05
Életének 23. életévében hosszan tartó, súlyos betegség után elhunyt a Békés megyei II. osztályban szereplő Békéscsabai MÁV SE játékosa, Negrucz Ákos.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 23., péntek 18:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy egyesületünk korábbi játékosa, Negrucz Ákos hosszan tartó betegség után elhunyt. Isten nyugosztaljon, Negredo!” – olvasható a klub közösségi oldalán. A fiatal játékos halálának pontos oka egyelőre nem ismert.

Negrucz a Békés Megyei Gerla csapatában kezdte pályafutását, majd szerepelt a MÁV-ban, illetve a Lőkösháza együttesében, mielőtt még visszatért volna a Gerlához.

Pályafutásának utolsó szezonja a 2015-16-os idény volt, akkor 12 tétmérkőzésen játszott a megyei harmadosztályú bajnokságban.

Átigazolások
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.
Szpari
Sankovic távozhat?
Bojan Sankovic nem utazott el a Szpari edzőtáborába, és a klub a sérültek között sem jelezte a játékost.
Ajka
Távozó kapus
Lejáró szerződését követően közös megegyezéssel távozott Ajkáról Horváth Dániel, aki 2018 februárjában érkezett a klubhoz, azóta 189 mérkőzésen védett ajkai színekben.
Tovább az összes átigazoláshoz