Gusztustalan szlovák reakciót emlegetnek a DAC-meccs után - videó

A mérkőzés nem hozott sok izgalmat, a vendégdrukkerek felháborító viselkedését azonban a szlovák lapok is megemlítik.
Budai László 2018. március 7., szerda 10:39
A mérkőzés nem hozott sok izgalmat, a vendégdrukkerek felháborító viselkedését azonban a szlovák lapok is megemlítik.
Szerző: Budai László 2018. március 7., szerda 10:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ezúttal sem maradt visszhang nélküli a DAC és nagy riválisa, a Spartak Trnava mérkőzése, amely 0-0-s döntetlennel zárult. Az összecsapás előtt hagyományos módon lejátszották az Ismerős Arcok: Nélküled című számát, amelyet minden alkalommal együtt énekelnek a dunaszerdahelyi szurkolók.

A sport24.pluska.sk beszámolója és közzétett videója szerint a vendégdrukkerek gusztustalan módon reagáltak erre: előbb kifütyülték a hazaiakat, majd az “Üsd a magyar fejét” (A bi, a bi Maďara do hlavy!) - rigmus ismételgetésére kezdtek rá. Ez korábban is megtörtént már egyébként, általában a Slovan elleni meccseken csendült fel ez a rigmus, 2008-ban és 2017-ben is volt erre példa.

A videó (forrás: sport24.pluska.sk)

 

A találkozó elején pedig a Trnava drukkerei a szlovák himnusz eléneklésével előzték meg a dunaszerdahelyi drukkerek szintén megszokott magyar himnuszát, így nagyjából egyszerre szólt a két dal.

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz