Fieszta a történelmi idény végén: Több mint 10 ezer néző előtt, ötgólos győzelemmel zárta a szezon a DAC - videó

Kiütéses sikerrel zárta le a történelmi sikerrel felérő második helyet hozó szezonját a Dunaszerdahely a Nagymihály ellen.
Csakfoci Admin 2019. május 24., péntek 22:42
Kiütéses sikerrel zárta le a történelmi sikerrel felérő második helyet hozó szezonját a Dunaszerdahely a Nagymihály ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 24., péntek 22:42

Szezonbeli utolsó mérkőzésén a Nagymihály együttesét fogadta a szlovák bajnoki ezüstérmes DAC. A dunaszerdahelyi MOL Arénában, 10 294 néző előtt lejátszott mérkőzésen a csallóközi gárda 5-0-ra győzött, kezdőjében három magyar játékossal, Kalmár Zsolttal, Vida Mátéval és Vida Kristopherrel (utóbbi az ötödik hazai gólnál gólpasszt adott) , akiket egyaránt az utolsó öt percen belül cserélt le Peter Hyballa vezetőedző.

A kiütéses hazai sikert hozó meccsel története legsikeresebb idényét zárta le a DAC, hiszen korábban még sosem végzett a tabella második helyén. Az ezüstérmeket a kezdés előtt adták át a szlovák szövetség képviselői, a csapat pedig nyáron az Európa Liga selejtezőiben lesz érdekelt.

Átigazolások
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.
Szpari
Hárman hosszabbíthatnak
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított három játékosával, így Nemanja Antonov, Eneo Bitri és Vane Jovanov a jövőben is a klubot erősíti. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz