Gyászol a magyar futball: Elhunyt Szepesi György

Szerdára virradóra elhunyt Szepesi György, a magyar rádiózás legendája, az Aranycsapat 12. játékosa.
Budai László 2018. július 25., szerda 8:57
Szerdára virradóra elhunyt Szepesi György, a magyar rádiózás legendája, az Aranycsapat 12. játékosa.
Szerző: Budai László 2018. július 25., szerda 8:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szerdára virradóra 96 évesen elhunyt Szepesi György - közölte a család a Nemzeti Sporttal. A magyar rádiózás legendája riporterként, tudósítóként, MLSZ-elnökként, valamint sportdiplomataként is fontos szereplője volt a magyar sportéletnek.

Szepesi György 1922-ben Friedländer György néven született Budapesten. A Magyar Rádióhoz 1945-ben került, az olimpiákon 1948-tól 2012-ig, a világbajnokságokon 1954-től 2010-ig dolgozott. Közvetítéseivel hozzánőtt a legendás Aranycsapathoz, amelynek 12. játékosaként emlegették.

1979 és 1986 között a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) elnöke, 1982 és 1994 között a FIFA végrehajtó bizottságának tagja volt. Közvetítéseire milliók emlékeznek.

Nyugodjék békében!

Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz