Fotó: www.dac1904.sk/hu

Durva fölényben a DAC a forduló válogatottjában - itt az 1. forduló csapata

A hatnullás kiütést követően hét dunaszerdahelyi labdarúgó is helyet kapott a forduló legjobbjai között.
Nyikes Zoltán 2020. augusztus 12., szerda 10:59
Fotó: www.dac1904.sk/hu
A hatnullás kiütést követően hét dunaszerdahelyi labdarúgó is helyet kapott a forduló legjobbjai között.
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. augusztus 12., szerda 10:59

Mint ismert, az előző hétvégén a szlovák bajnokság első fordulójában repülőrajtot vett a Bernd Storck irányította DAC, amely 6-0-val küldte padlóra a Szeredet.

A Fortuna Liga honlapja korábbi szokásaihoz híven ezúttal is összeállította a forduló álomcsapatát, amit a kiütéses győzelemnek köszönhetően elleptek a dunaszerdahelyi játékosok.

A legjobbak közé ezúttal hét DAC-játékos került be - köztük az 1-1 gólt és gólpasszt jegyző magyar válogatott középpályás, Kalmár Zsolt -,

rajtuk kívül a Slovanból kettő, a Zsolnából és a rózsahegyiektől egy-egy kapott még helyet.

A dunaszerdahelyiek szerda este folytatják bajnoki szereplésüket, ezúttal a korábbi NB I-es edző, a Radványi Miklós által vezetett Garamszentkereszthez látogatnak.


Fotó: www.fortunaliga.sk
Neked ajánljuk
Átigazolások
RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán. 
KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.
Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.
Tovább az összes átigazoláshoz