A duplázó Kalmárral fordított óriásit a Dunaszerdahely - videó

3-2-re győzött a Zlate Moravce otthonában a DAC, amely előbb vezetett, majd vesztésre is állt. Kalmár Zsolt két gólt szerzett Marco Rossi csapatában.
Dudás Gábor 2017. szeptember 17., vasárnap 21:33
Szerző: Dudás Gábor 2017. szeptember 17., vasárnap 21:33

A Zlate Moravce (Aranyosmarót) otthonában Kalmár Zsolt és Vida Kristopher is kezdő volt, előbbi végig is játszotta a találkozót, míg utóbbit a 78. percben cserélte le Marco Rossi (Mervó Bence nem került be a keretbe).

A találkozó lényeg történései a második félidőre estek, ekkor született mind az öt gól, méghozzá igen fordulatos körülmények között. Kalmár egy higgadt befejezésnek köszönhetően lőtte előnybe csapatát az 53. percben, de a hazaiak Gesnábel duplájával két perc alatt fordítottak, a 63. percben már 2-1 volt az állás.

Ezzel azonban nem volt még vége! A 71. percben még ziccert kellet védenie a DAC kapusának, Macejnek, innentől kezdve azonban a dunaszerdahelyiek pillanatai következtek. A 78. percben Pacinda szabadrúgása a sorfalról vágódott le, épp Kalmár elé, aki 16-ról megszerezte a második gólját (2-2).

Sőt, a 84. percben Divkovic is kihasznált kegyetlenül egy helyzetet, újra előnyhöz jutott (3-2) a DAC és azt a lefújásig már meg is tartotta. Marco Rossi csapata sikerével a negyedik a szlovák élvonalban, lemaradása négy pont az éllovas Nyitra mögött.

Az MU-ba tart?
Lőw Zsolt
Van esély rá, hogy a Chelsea után egy másik nagy angol klub, a Manchester United is alkalmazza Thomas Tuchelt, valamint állandó segítőjét, Lőw Zsoltot.
Ő lehet az új edző
A csakfoci.hu információi szerint Tóth Mihály a legesélyesebb jelölt a Mezőkövesd vezetőedzői pozíciójára, vele kezdheti meg az NB II-es idényt a borsodi csapat.
Muhamed Besic
A csakfoci.hu információi szerint biztossá vált, hogy Muhamed Besic a szezon végén távozik a Ferencvárostól.