Inkább tanácsadó lesz a korábbi világválogatott játékos.
Détári Lajos kapcsán júliusban jelent meg a hír, hogy a Heves megyei első osztályban szereplő Nagyréde vezetőedzője lesz a magyar foci utolsó világsztárja, de végül nem sikerült megállapodniuk a klubbal.
Az Origo úgy tudja, hogy néhány edzést megtartott ugyan a korábbi világválogatott focista, de miután „nagyon gyér” volt a létszám, miután rengetegen elhagyták a csapatot, és végül nem is sikerült megegyeznie a klubnak és a szakembernek.
A Rangadó információi szerint Détári és klub kapcsolata azonban nem szakad meg, a Honvéd és a Ferencváros egykori edzője elnöki tanácsadó lesz a csapatnál.
Átigazolások
Vasas/Tiszakécske
Visszatér a kapus
Ingyen hozta, most átigazolási díj fejében engedi vissza a 24 éves Kiss Ágostont a Vasas a Tiszakécskének.
KBSC
Ismerős arc érkezett
A ZTE korábbi támadóját szerezte meg a Kazincbarcika.
Újpest
Jurisicet figyelik?
Az Újpest megfigyelőket küld az Osijek-Dinamo Zagrebre, a kiszemelt Roko Jurisic. Korábbi hírek szerint az Eszék balhátvédjéért egy éve az FTC is tett ajánlatot. (RiaFoci)