Fotó: dac1904.sk

Szánthó első DAC-gólja a felső lécről vágódott a kapuba - videó

Veszelinov Dániel, Szánthó Regő és Balogh Norbert is kezdett a dunaszerdahelyieknél.
Budai László 2022. április 16., szombat 21:42
Fotó: dac1904.sk
Veszelinov Dániel, Szánthó Regő és Balogh Norbert is kezdett a dunaszerdahelyieknél.
Szerző: Budai László 2022. április 16., szombat 21:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Meglőtte első gólját a Ferencváros kölcsönjátékosa, Szánthó Regő a DAC-ban, amely ezzel a találattal szerzett vezetést a Zsolna elleni bajnoki 2. percében. Tíz perccel később Ciganiks is eredményes volt a hazaiaknál, így a dunaszerdahelyiek hamar eldöntötték a találkozót (2-0).

Az összecsapás hajrájában Balogh Norbert is közel volt a gólhoz, de fejesét fogta a vendégek kapusa. Szánthót a 65. percben lecserélték, Balogh és a kapus Veszelinov Dániel végigjátszotta a mérkőzést, Kalmár Zsolt és Hahn János egyaránt sérülés miatt nem játszhatott.

A mérkőzés összefoglalója (Szánthó gólja a videó elején)

Átigazolások
NB I-ben kaphat munkát?
Eugen Neagoe
Eugen Neagoe ismét munkába állhat, és állítása szerint két országból is érdeklődnek iránta.
Mégis marad Iránban
Gera Dániel
Visszatért Teheránba Gera Dániel, miután a légiósok közül elsőként csatlakozott a Persepolis nyári felkészüléséhez.
DVSC-hez igazolt
Rottem Keller
A DVSC hivatalosan bejelentette Rotem Keller szerződtetését, az izraeli-magyar állampolgárságú játékos három évre írt alá.
Tovább az összes átigazoláshoz