A dunaszerdahelyi csapat nagy rangadóval avatja fel az új főlelátóját. A novemberben átadásra kerülő szektort a Slovan Bratislava elleni rangadón vehetik először használatba a nézők.
A DAC otthonául szolgáló MOL Arénában hamarosan elkészül az új főlelátó, melynek következtében a stadion befogadóképessége 9901 főre nő majd. Az új szektor nem kisebb meccsen, mint a Slovan elleni rangadón debütálhat majd november 3-án.
A MOL Arénában 2018 júniusában fejezik be a végső munkálatokat, így az akkor átadott stadion befogadóképessége 12700 fő lesz.
A felvidéki klub honlapja szerint Szlovákiában ez lesz a harmadik olyan stadion, amely megfelel majd az UEFA előírása szerint negyedik kategóriás létesítményeknek. A jövőben tehát korosztálytól függetlenül rendezhetnek itt válogatott és nemzetközi találkozókat is.
Az utolsó, áprilisi DAC-Slovan meccs összefoglalója:
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Real Madrid valóban kiszemelte magának Szoboszlai Dominikot, de januárban nem reális a magyar középpályás költözése - állítja a Tuttomercatoweb.
Magyar válogatott
Rossi jövője
Sajtóhírek szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre nem tervezi Marco Rossi menesztését.
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.