Brutális tett után durva büntetés a magyar fociban: Több mint 5 évre eltiltották a játékvezetőt ütő-rúgó játékost

Piros lapja után gurult el a játékos gyógyszere Szabolcsban, amit a nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szerző játékvezető bánt.
Dudás Gábor 2021. november 19., péntek 14:17
Piros lapja után gurult el a játékos gyógyszere Szabolcsban, amit a nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szerző játékvezető bánt.
Szerző: Dudás Gábor 2021. november 19., péntek 14:17

Az első félidő 43. percében, 0-2-s állásnál félbeszaladt a Tiszatelek-Tiszaeszlár megyei harmadosztályú mérkőzés Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében, miután a hazai csapat egyik – előbb sárga, majd piros lappal büntetett – futballistája ököllel arcul ütötte, majd megrúgta a játékvezetőt, Tordai Miklóst, aki nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket szenvedett.

A vétkes tiszateleki labdarúgó, a 43 éves Kiss István 2026 december 31-ig, vagyis több, mint öt évig nem léphet pályára,

míg a találkozó három pontját 3-0-s gólkülönbséggel a vendégcsapat javára igazolta a versenybizottsági határozat - írja a focibiro.hu.

Átigazolások
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Újpest
Még igazolnak a Bundesligából?

A német Arne Maier szerint a klub komoly ambíciókkal építkezik és Dárdai Pál sportigazgató további Bundesliga-játékosokat is Magyarországra csábíthat.

Tovább az összes átigazoláshoz