0-0-s döntetlennel kezdte hazai pályán a tavaszi idényt az edzőt is váltó dunaszerdahelyi DAC a Senica ellen.
A vasárnapi szlovák élvonalbeli bajnokin a csallóközi gárdában négy magyar játékos is pályára lépett. A csapatkapitány Kalmár Zsolt, illetve Vida Kristopher és Vida Máté kezdőként, míg a télen a Genoától kölcsönvett Schäfer András csereként, az 56. percben debütált tétmeccsen az új klubjában.
Átigazolások
Haladás
Hosszabbítás
Simon Ádámmal hosszabbított a Haladás. A klub vezetőedzője további 3 évre írt alá a zöld-fehéreknél.
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.