Augusztus 15-én 11 órakor a Farkasréti Temetőben búcsúztatják Szepesi Györgyöt - jelezte az MLSZ közösségi oldalán.
Barátai, tisztelői - a szűk, családi körben megtartott gyászszertartást követően - ekkor vehetnek végső búcsút a legendás sportriportertől, aki július 25-én hunyt el 96 éves korában.
Szepesi György 1945-ben lett a Magyar Rádió munkatársa, gazdag életpályája során riporterként, tudósítóként, a Magyar Labdarúgó Szövetség elnökeként és sportdiplomataként is a magyar sportélet kiemelkedő egyénisége volt. (MTI)
Átigazolások
Nyíregyháza
Tijani és Dreskovic sem marad
Bódog Tamás elárulta, a klubtulajdonos biztosította, hogy ütőképes keretet alakíthatnak ki a következő szezonra is. Muhamed Tijanit és Meldin Dreskovicot viszont nem tudják megtartani. (M1)
Puskás Akadémia
Duarte kérői
A Csakfoci értesülései szerint spanyol, angol és svájci érdeklődés is van a Puskás Akadémia középpályása, Laros Duarte iránt. De az Újpest is harcba szállhat érte.
DVSC
Youga elköszönt
Amos Youga az Instagramon búcsúzott el a debreceni klubtól, így biztossá vált, hogy máshol folytatja pályafutását.