Élőben a BL: Előnyben a Real a City ellen - videó

Feltöltve: 2016, május 4 - 20:27

Mervó is esélyes a hónap játékosa díjra a lengyeleknél

Feltöltve: 2016, május 4 - 19:52

A Slask Wroclaw csapatát erősítő fiatal magyar csatár, Mervó Bence is esélyes arra, hogy a hónap legjobb játékosa legyen Lengyelországban.

Guardiola a Real vesztét akarja, bankot robbantana az MU a Bayern kiejtőjéért - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, május 4 - 19:40

Annyira elfoglalt vagy, hogy csak öt perced van átnézni a nap legfontosabb és legérdekesebb külföldi focihíreit? Az alábbi összeállításban az utóbbi 24 óra legérdekesebb híreit gyűjtöttük egy csokorba Számodra a nemzetközi focivilágból. És ha kedvet csináltunk, szánj rá még ötöt további írásainkra!

Guardiola: A BL-cím úgyis csak egy statisztika; kiderült, kit ütött meg Simeone - BL-visszhangok

Feltöltve: 2016, május 4 - 09:19

Pep Guardiola csalódott, hogy nem nyerték meg a BL-serleget, de az edző szerint a címek úgyis csak statisztikák. A katalán edző szerint utódja boldog lehet, hogy ilyen játékosokkal dolgozhat majd együtt, ő is élvezte ezt a három évet. Diego Simeone arról beszélt, hogy soha nem játszott még olyan erős csapat ellen, mint az első félidőben pályára lépő Bayern. Kiderült az is, hogy kit vágott oldalba a fiatal szakember.

Szolidáris és korrekt FIFA-t ígér az új elnök

Feltöltve: 2016, május 4 - 07:30

A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) februárban megválasztott elnöke, Gianni Infantino is felszólalt kedden az európai szövetség (UEFA) 40., budapesti kongresszusán, beszédében "szolidáris és korrekt" FIFA-t ígért.

50 millió fontot bukott az angol fogadóipar a Leicesteren

Feltöltve: 2016, május 4 - 07:00

Becslések szerint 50 millió fontjába (20 milliárd forintjába) kerül az angol fogadóiparnak, hogy a Leicester City - fennállása óta első ízben - megnyerte az angol labdarúgó-bajnokságot.

BL: A Bayern győzött, de az Atlético jutott a döntőbe - videó

Feltöltve: 2016, május 3 - 22:45

A Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján a Bayern München hazai pályán 2-1-re legyőzte az Atlético Madrid csapatát. A találkozón mindkét fél elhibázott egy-egy büntetőt, a spanyolok idegenben szerzett gólja pedig azt jelentette, hogy végül Diego Simeone csapata jutott a fináléba.

Óriásit trollkodtak az Aston Villa-szurkolói - videó

Feltöltve: 2016, május 3 - 21:40

A Premier League-től búcsúzó Aston Villa szurkolói csúnyán kifigurázták a csapatukat a gárda hétvégi bajnokiján, egy kiharcolt szögletnél ugyanis akkora tombolásba kezdtek, mintha gólt szereztek volna a kedvenceik.

CR az Eb-jét kockáztatja, Ranieri megköszönte a Chelsea-nek - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, május 3 - 19:43

Új tagja van az UEFA-nak - Magyarországon jelentették be

Feltöltve: 2016, május 3 - 14:58

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) budapesti kongresszusának legfontosabb kérdése Koszovó tagfelvétele volt, amelyet kedden megszavaztak a küldöttek.

Kassai Viktor megint nagy meccset kapott Európában

Feltöltve: 2016, május 3 - 12:48

A magyar Kassai Viktor vezeti csütörtökön a Liverpool és a Villarreal Európa Liga-elődöntőjének visszavágóját az Anfielden.

Új korszakot nyitott meg a FIFA elnöke Budapesten

Feltöltve: 2016, május 3 - 12:23

A 70 éves Hiddink padlózott a meccs utáni tömegbunyóban - videó

Feltöltve: 2016, május 3 - 11:00

A meccs után óriási lökdösődés alakult ki a Chelsea-Tottenham (2-2) angol bajnokit követően (amelyen eldőlt, hogy a Spurs nem lehet már bajnok). A heves lökdösődés szenvedő alanya a Kékek 70 éves holland trénere, Guus Hiddink lett, aki a földre zuhant a játékoskijárónál lezajlott csetepaté során. Szerencsére nem esett komoly baja az idősödő mesternek, akit a biztonságiak segítettek fel.

"Megérdemeltük": Vardy házánál ünnepelt a Leicester a szurkolókkal - fotók, videók

Feltöltve: 2016, május 3 - 09:12

Vardy partija: a Leicester City angol válogatott támadója az egész csapatot elhívta hétfőn este, hogy együtt nézzék meg a Chelsea és a Tottenham bajnokiját, amelynek végén a csodacsapat játékosai együtt ünnepelhették meg azt, hogy a City története során először a Premier League királya lett. Fotók, videók és a győztes hadvezér, Claudio Ranieri örömszavai!

A FIFA többé nem állhat ellen Gibraltárnak

Feltöltve: 2016, május 3 - 07:30

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) hétfőn arra kötelezte a Nemzetközi Labdarúgó Szövetséget (FIFA), hogy vizsgálja felül Gibraltár tagfelvételi kérelmét és mielőbb terjessze kongresszusa elé.

Négy éve még az ötödosztályban nyomta - most a Premier League legjobbja lett

Feltöltve: 2016, május 3 - 07:01

Az angol szakírók Jamie Vardyt, a listavezető Leicester City csatárát választották meg a labdarúgó Premier League mostani szezonjának legjobb játékosává.

Megtörtént a csoda: Bajnok a Leicester City!

Feltöltve: 2016, május 2 - 23:00

Megnyerte a Premier League-t a Leicester City, miután a Tottenham csak 2-2-es döntetlent ért el a Chelsea otthonában. Az üldöző már 2-0-ra is vezetett a londoni derbin, ám végül a Chelsea kiegyenlített, mindez pedig eldöntötte a bajnoki cím sorsát.

Itt van Guardiola "halállistája", 20 meccsre tilthatják el Simeonét - nemzetközi körkép

Feltöltve: 2016, május 2 - 21:20

Totti beállt és hatalmas gólt lőtt a pipába - videó!

Feltöltve: 2016, május 2 - 21:02

Francesco Totti ismét hatalmasat alakított: beállását követően 18 perccel egy bődületes szabadrúgást lőtt. Csapata végül 3-2-re nyert a Genoa ellen idegenben.

Nikolics Kádárral nem bírt, de lengyel kupagyőztes lett - videó

Feltöltve: 2016, május 2 - 18:24

A Legia Varsó nyerte a Lengyel Kupa döntőjét, a hétfői, gdanski döntőben nagy riválisát, a Lech Poznan csapatát legyőzve 1-0-ra. A döntő nem mindennapira sikeredett, hiszen volt egy hosszabb kényszerszünet is a második félidőben a szurkolók pirotechnikai "bemutatója" miatt, így 13 perc hosszabbítást követően ünnepelhetett a Legia. Három magyar is a pályán volt.

• Szerdán a Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágóján a Real Madrid hazai pályán fogadja a Manchester City csapatát. Az első mérkőzésen gól nélküli döntetlennel zártak a felek, így a madridi találkozó dönt majd arról, hogy ki lesz az Atlético Madrid ellenfele a fináléban. Ne maradj le semmiről, kövesd élőben a találkozó eredményének alakulását a csakfoci.hu-val!

MA A TV-BEN: Real-City párharc a BL-döntőért