Nemzetközi foci

Manchesterben jelentkezett be a bajnoki címért a Tottenham - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 19:23

2-1-re győzött a Manchester City otthonában, a Premier League 26. fordulójának második vasárnapi rangadóján a Tottenham Hotspur, így két pontra megközelítette a listavezető Leicester City-t a tabellán.

Fehérneműs bombázók a hétvége legszebb focijelenetében - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 18:20

Valentin-nap alkalmából a holland másodosztályú RKC Waalwijknál csinos és hiányos öltözetű modellek kísérték be a játékosokat...ki is kaptak 1-0-ra az Emmen csapatától.

A padon ülő Balogh nélkül kapott ki a Palermo - olasz eredmények

Feltöltve: 2016, február 14 - 17:49

Balogh Norbertet nevezték, de nem cserélték be a Palermo Torino elleni olasz bajnokijára, így a magyar támadó a kispadról nézhette végig, hogyan kap ki csapata 3-1-re hazai pályán. A másik két délutáni meccsen összesen egy gól született.

6-0: Gázolt a Liverpool - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 17:20

Kiütéssel, 6-0-ra verte a Liverpool a sereghajtó Aston Villát az angol Premier League 26. fordulójának egyik vasárnapi mérkőzésén. Hat játékos (Sturridge, Milner, Emre Can, Origi, Clyne és Kolo Touré) osztozott a Vörösök góljain.

Németh-parádé: Két gólt lőtt a topcsapat stadionjában - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 16:50

Németh Krisztián csapata legjobbjaként két góllal járult hozzá a katari al-Garafa pontszerzéséhez a helyi élvonal 2. helyén álló el-Jaish otthonában (2-2). A magyar válogatott támadó a második félidőben köszönt be kétszer, és ha nincs két komoly kapushiba, Németh góljai győzelmet érhettek volna Dohában.

Kínos baki miatt röhög Anglia Duchatelet csapatán - fotó

Feltöltve: 2016, február 14 - 15:57

Nem elég a gyászos bajnoki szereplés, még egy rendkívül kellemetlen baki miatt is kereszttűzbe került a Charlton Athletic vezetése.

"A 13 milliós fiaskó" - lehúzták Dzsudzsákot a törökök

Feltöltve: 2016, február 14 - 15:23

A "13 milliós fiaskó" címmel jelentett meg cikket a török olay.com.tr, hozzá azt a képet csatolva, ahol többek között a nagy reményekkel igazolt és a cserék közé szorult Dzsudzsák Balázs is a kispadnál látható a Bursaspor, a Genclerbirligi ellen 2-0-ra elveszített bajnokiján.

10 emberrel, a 95. percben kapott ki a Leicester az Arsenaltól - videó

Feltöltve: 2016, február 14 - 15:01

2-1-s hazai siker született az angol Premier League 26. fordulójának vasárnapi rangadóján, Londonban. Az Arsenal hiába játszott több mint félórát emberelőnyben, úgy tűnt, a Vardy 11-esével még az első félidőben vezetést szerző listavezető egy pontot elvisz az Emirates-ből. Az Ágyúsok egyenlítő gólját a csereként beállt Walcott szerezte a 70. percben, majd a 95. percben jött a másik kispados, Welbeck, és eldöntötte a csatát.

Serie A: A Milan tapad az élcsapatokra - 7 forduló óta veretlen a Rossoneri

Feltöltve: 2016, február 14 - 14:27

Az AC Milan az olasz bajnokság 25. fordulójában, 2-1-re győzte le hazai pályán a Genoát. Mindez azt jelenti, hogy a Rossoneri tovább üldözi a Romát, az Intert és a Fiorentinát, ráadásul immár hét forduló óta nem lehet legyőzni Sinisa Mihajlovic csapatát.

Súlyos milliókat kell visszafizetnie a Realnak

Feltöltve: 2016, február 14 - 07:30

A Real Madridnak az Európai Bizottság döntése értelmében a 25 miilió eurót kell visszafizetnie az államnak.

Cruyff: Kétgólos előnyöm van a tüdőrákkal szemben

Feltöltve: 2016, február 14 - 07:00

A legendás holland labdarúgó, majd edző, Johan Cruyff úgy fogalmazott, hogy 2-0-ra vezet a tüdőrák elleni küzdelmének első félidejében.

A Juve a Napolit is kipipálta, és élre állt a Serie A-ban - videó

Feltöltve: 2016, február 13 - 22:46

A Juventus nyerte az olasz bajnokság 25. fordulójának rangadóját, a torinóiak Simone Zaza 88. percben szerzett találatával 1-0-ra győzték le a Napolit. A Juve ezzel élre állt a tabellán, és immáron zsinórban 15. győzelemnél jár a Serie A-ban.

PL: Ötöt vágott a Chelsea, újabb kínos MU-vereség - videók

Feltöltve: 2016, február 13 - 20:37

A Premier League 26. fordulójában a Chelsea könnyed, 5-1-es sikert aratott a Newcastle ellen. A Manchester United 2-1-re kikapott a kieső helyen álló Sunderland együttesétől. A Vörös Ördögök hamar hátrányba kerültek, Martial viszont egyenlíteni tudott, a hajrában azonban egy fejest követően De Gea öngóljával megnyerte a kiscsapat a meccset.

Bundesliga: Már nem dobogós a Hertha, Huszti gólpasszt adott, Kleinheisler a kispadról figyelt

Feltöltve: 2016, február 13 - 20:30

A Bundesliga 21. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC 2-0-ra kikapott a Stuttgart otthonában. A Dortmund 1-0-ra győzött a Szalai Ádámot sérülés miatt nélkülöző Hannover ellen, Kleinheisler László ezúttal nem kapott szerepet a Werder Bremen színeiben, míg Huszti gólpassza kevés volt a Frankfurt számára.

Huszti gólpassza kevés volt a Frankfurt számára - videó

Feltöltve: 2016, február 13 - 20:24

Az Eintracht Frankfurt együttese 3-1-es vereséget szenvedett a Köln otthonában. A találkozón a vendégek szereztek vezetést Meier révén, amely előtt a magyar légiós, Huszti Szabolcs adott gólpasszt, aki végig is játszotta a mérkőzést.

CR vezérletével nyert fontos meccset a Real - videó

Feltöltve: 2016, február 13 - 18:02

A spanyol bajnokságban a Real Madrid odahaza 4-2-re győzte le az Athletic Bilbao csapatát. A fővárosiaknál Cristiano Ronaldo duplázott, rajta kívül James Rodríguez és Toni Kroos is eredményes volt.

A tetőről irányította csapatát a kiállított edző - videó

Feltöltve: 2016, február 13 - 16:28

A Santa Catarina állam élvonalbeli bajnokságában szereplő Guarani de Palhoca edzőjét, Sergio Ramírezt kiállította a játékvezető egy bajnoki során. A tréner azonban leleményes volt, és miután levonult a pályáról, felment a tetőre, és onnan osztotta az utasításokat a játékosai számára.

Dzsudzsák a hajrában állt be a Bursaspor vesztes meccsén

Feltöltve: 2016, február 13 - 14:27

A török bajnokságban a Bursaspor 2-0-s vereséget szenvedett a Genclerbirligi együttesétől. A mérkőzésen Dzsudzsák Balázs a hajrában csereként állt be.

Nikolicsot rekordösszegért vinnék Kínába - Diagne csapattársa lehetne

Feltöltve: 2016, február 13 - 14:04

Lengyel sajtóértesülések szerint a kínai klubok szemet vetettek a Legia Warszawa csatárára, Nemanja Nikolicsra. Egyikük ráadásul már konkrét, és igencsak meggyőző ajánlatot is tett a magyar válogatott támadóért, aki az átigazolással rekordot dönthetne Lengyelországban, valamint az Újpest korábbi labdarúgójával, Mbaye Diagne-val is egy csapatban szerepelhetne.

Dárdai a Bayern ellen - nézd meg élőben!

Feltöltve: 2016, február 13 - 13:30

Csoportos utazás áprilisban Berlinbe, a Hertha - Bayern München mérkőzésre. Időtartam: 3 nap.