Feltöltve: 2014, október 21 - 06:58

Michel Platini szerint hiába Lionel Messi és Cristiano Ronaldo a világ két legjobb játékosa, az UEFA elnöke úgy véli, egy világbajnok német játékosnak kellene megkapnia a következő Aranylabdát.

Nagy gólt kapott és lőtt, majd pontot mentett az MU - videó!

Feltöltve: 2014, október 20 - 23:03

Nem sikerült győznie a Manchester United együttesének az angol bajnokság hétfő esti találkozóján, ahol az MU a West Bromwich Albion vendége volt. Sessegnon és Berahino révén mindkétszer a hazai együttes szerzett vezetést, az MU kétszer egyenlített, másodszor a 87. percben.

Ezt ígéri Blatter kihívója a FIFA-elnökválasztás előtt

Feltöltve: 2014, október 20 - 17:48

Jerome Champagne azt ígéri, ha elnökké választják, a XXI. századnak megfelelő szervezetet kovácsol a Nemzetközi Labdarúgó Szövetségből (FIFA).

Videó: Forró kávéra ült izgalmában a Marseille edzője

Feltöltve: 2014, október 20 - 17:17

Egyik segítője tréfálta meg véletlenül Marcelo Bielsát, a Marseille argentin edzőjét, aki nem vette észre a hűtőtáskára tett forró kávét, és izgalmában bele is ült...a reakciója felejthetetlen.

Videó: A bajnokságban parádézott a 15 éves csodagyerek

Feltöltve: 2014, október 20 - 16:03

Nem véletlenül kerül újra és újra a címlapokra Martin Ödegaard: a norvég foci csodagyereke nem csak amiatt kapott kiemelt figyelmet az utóbbi időben, hogy minden idők legfiatalabb játékosaként szerepelhetett Eb-selejtezőn, de teljesítményével is bizonyítja, hogy 15 évesen már a felnőttek között is meghatározó szerepre képes. Hétvégén két góljával eldöntötte klubja, a Strömsgodset Lilleström elleni bajnokiját (2-1).

Videó: Duchatelet apjára is rátámadtak a balhézó szurkolók

Feltöltve: 2014, október 20 - 15:52

Mintegy negyedórára félbeszakadt, majd 1-2-s állásnál idő előtt véget is ért a Standard Liége vasárnapi, Waregem elleni mérkőzése Belgiumban. A hazai szurkolók nehezen viselték csapatuk újabb rosszul sikerült meccsét (a Standard csak a 11. helyen áll a bajnokságban), és már az első óra végén botrányt okoztak, egy csoport a főtribünön ülő tulajdonos, Roland Duchatelet (az újpesti klubvezér, Roderick Duchatelet apja) felé indult. Emiatt a meccs is félbeszakadt, és bár a játékvezető mintegy negyedóra kényszerszünet után engedélyezte a folytatást, a 89. percben végleg megszakította a találkozót, miután székek is berepültek a pályára. A meccs után lemondott a csapat izraeli vezetőedzője, Guy Luzon.

Vad II a Manchester City-nek vezet BL-meccset

Feltöltve: 2014, október 20 - 12:43

Vad II. István lesz a játékvezetője kedden a CSZKA Moszkva-Manchester City találkozónak a labdarúgó Bajnokok Ligája harmadik fordulójában.

Csapás a Realnak: Lesérült a világ egyik legdrágább játékosa

Feltöltve: 2014, október 20 - 12:16

A Sky Sports információi szerint a Liverpool elleni BL-rangadót biztosan kihagyja Gareth Bale, a Real Madrid walesi klasszisa, és kétséges a játéka a szombati, Barcelona elleni El Clásicón is.

Videó: Futács kihagyott 11-eséből gólpassz lett

Feltöltve: 2014, október 20 - 11:04

Futács Márkó, a török Mersin Idmanyurdu magyar csatára kihagyott 11-essel jelentkezett a Trabzonspor otthonában 3-1-re elveszített bajnokin. Szerencséjére a kapusról kipattanó labdát Oktay Delibalta a hálóba juttatta a 71. percben, a pontszerzéshez azonban ez sem volt elég. Futácsot három perc múlva lecserélte edzője.

Messi nem hagyta, hogy lecserélje az edzője - videó

Feltöltve: 2014, október 20 - 10:54

Nem mindennapi jelenetsor zajlott le a Barcelona-Eibar spanyol bajnoki találkozó (3-0) hajrájában. Luis Enrique, a katalánok trénere szerette volna lehozni a meccsen gólt és gólpasszt jegyző Lionel Messit a pályáról, de az argentin – hátat fordítva a trénernek és a kispadnak – nem akarta tudomásul venni a döntést, hiába kiabált felé a szakember. Luis Enrique végül feladta a kilátástalan próbálkozást és Neymart cserélte le inkább.