A Honvéd volt olasz szakvezetője hamarosan aláírhat.
Giovanni Costantino, a Budapest Honvédnál Marco Rossi munkáját meccselemzésekkel, videós anyagokkal, taktikai és technikai meglátásokkal segítő olasz szakember az itasportpress.it oldalán beszélt saját és ex-főnöke jövőjéről.
- Rossi úr elhagyta a Honvédot és Szlovákiában folytatja edzői karrierjét. Én is távozom, sajnálom, hogy el kell hagynom a Honvédot, ez a második eset, hogy lemaradok a BL-szereplésről, a télen is volt egy ajánlatom egy olyan klubtól, amely ebben a sorozatban indul majd. De biztos vagyok benne, hogy lesz még lehetőségem részt venni majd egyszer – fogalmazott a szakember.
Mint arról beszámoltunk, Rossi dunaszerdahelyi szerződtetése elől egy komoly akadály elhárult, hiszen László Csaba távozását már bejelentette a DAC.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Nikitscher Tamás
Máris komoly kérője lehet a spanyol élvonalból a kiesett Valladolidban futballozó Nikitscher Tamásnak.

Csákvár
Szerződéshosszabbítás
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Csákvár, hogy szerződést hosszabbított a több poszton bevethető Szalai Péterrel.

DVSC
Eldőlt Dzsudzsák jövője
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően Dzsudzsák Balázs továbbra is a Lokit erősítheti majd.