Videó: Otigba kapitális butasága és villámpirosa rekordot döntött

Otigba Kenneth 103 másodperc alatt két sárga lapot kapott, ezzel rekordot döntött a török bajnoki idényben, mint a leggyorsabb ilyen kiállítás tulajdonosa. A nigériai válogatottságra pályázó, de magyar állampolgársággal is rendelkező védő a Kasimpasa és a Galatasaray bajnokijának (0-2) 72. és 74. percében sárgult be. A második sárgát eredményező jelenet 2:54-től az összefoglalóban.
Dudás Gábor 2016. december 5., hétfő 11:50
Otigba Kenneth 103 másodperc alatt két sárga lapot kapott, ezzel rekordot döntött a török bajnoki idényben, mint a leggyorsabb ilyen kiállítás tulajdonosa. A nigériai válogatottságra pályázó, de magyar állampolgársággal is rendelkező védő a Kasimpasa és a Galatasaray bajnokijának (0-2) 72. és 74. percében sárgult be. A második sárgát eredményező jelenet 2:54-től az összefoglalóban.
Szerző: Dudás Gábor 2016. december 5., hétfő 11:50
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz