Videó: A kukába dobták az ultrák az új vezetőt, aki elköltöztette volna a csapatot

Az ukrán élvonalban szereplő Desna Chernihiv ultrái meglátogatták a klub stadionjának az önkormányzat által kinevezett új igazgatóját, Olekszandr Ovcsarenkót, miután kiderült, hogy vezető tervei szerint a Jurij Gagarin Stadionból egy másik helyi arénába kellene költöznie a csapatnak. A drukkerek szerint viszont őt kell eltávolítani a stadionból, nem a csapatot. Így is tettek.
Dudás Gábor 2020. november 24., kedd 22:30
Az ukrán élvonalban szereplő Desna Chernihiv ultrái meglátogatták a klub stadionjának az önkormányzat által kinevezett új igazgatóját, Olekszandr Ovcsarenkót, miután kiderült, hogy vezető tervei szerint a Jurij Gagarin Stadionból egy másik helyi arénába kellene költöznie a csapatnak. A drukkerek szerint viszont őt kell eltávolítani a stadionból, nem a csapatot. Így is tettek.
Szerző: Dudás Gábor 2020. november 24., kedd 22:30
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.
Tovább az összes átigazoláshoz