Vb-selejtezők: Ronaldo beállt és megmentette Portugáliát – tabella, videó

Görögország fontos idegenbeli győzelmet zsebelt be Cipruson, míg Portugália csak Cristiano Ronaldóval tudott gólokat szerezni Andorrán.
admin 2017. október 7., szombat 22:43
Szerző: admin 2017. október 7., szombat 22:43

A-csoport

Bulgáriában, ha nehezen is, de érvényesítette a papírformát Franciaország, így egy körrel a vége előtt ismét a csoport élére állt.

A holland válogatott két hajrában szerzett góllal győzött Fehéroroszországban, de szinte biztos, hogy nem lesz ott a jövő évi világbajnokságon.

Bulgária – Franciaország 0-1 (Matuidi 8.)
Fehéroroszország – Hollandia 1-3 (Volodjko 55. ill. Propper 24., Robben 84. - tizenegyesből, Depay 93.)

B-csoport

A magyar válogatott simán kikapott Svájcban.

Cristiano Ronaldo a szünetben beállt, hiszen Portugália egy félidő után nem tudott gólt szerezni Andorrában. A fordulás után a Real Madrid sztárja betalált, majd a portugálok a hajrában szereztek még egy gólt, így az utolsó körben dől el, hogy Svájc vagy Portugália jut ki egyenes ágon a világeseményre.

Svájc – Magyarország 5-2 (Xhaka 18.,  Frei 20., Zuber 43., 49., Lichtsteiner 83. ill. Guzmics 59., Ugrai 89.)
Andorra – Portugália 0-2 (Ronaldo 63., Silva 86.)

H-csoport

Görögország idegenben gyűjtötte be a nagyon fontos három pontot, miután Cipruson tudott fordítani. Ezzel a sikerrel a görögök megelőzték Boszniát és a második helyről várják az utolsó kört.

Ciprus – Görögország 1-2 (Sotiriou 18. ill. Mitroglou 24., Tziolis 26.)

A találkozók összefoglalói:

A 18.00-kor kezdődő mérkőzések eredményeiről az alábbi linken olvashatsz bővebben.

Vb-selejtezők: Három meccsen 21 gól, Feröer nem bírt a lettekkel – tabella, videó
Nem tudott hazai pályán nyerni a bosnyák válogatott, így leszorulhat a második helyről csoportjában. A svédek nyolc, míg a lettek hat gólig jutottak.